Úvodní » Technologická pracoviště


Technologická pracoviště Diametral

Téměř veškerý vývoj technologického nábytku značek VarioLab+, VarioClick λ, VertiGO, Vibra Zero a INQ-1 je podřízen komunikaci s uživateli a zároveň mottu “Nejsme jen výrobci, ale i uživatelé!“. Chceme Vám nabídnout nekonečnou možnost tvorby pracoviště jak pro průmyslový podnik, tak i pro vzdělávací instituci. Širokou nabídkou typů pracovišť a jejich komponentů si můžete vytvořit pracoviště či učebnu zcela podle Vašich požadavků a představ. Nejste ničím limitováni. Naši vývojoví pracovníci jsou připraveni řešit i nestandardní požadavky zákazníků. Tím se technologický nábytek společnosti Diametral a.s. stává nejpropracovanějším produktem v této kategorii na trhu.

 

 


Představuje nejucelenější nabídku technologického a elektrotechnického nábytku a laboratorních stolů na českém trhu. Je to komplexní profesionální systém pro vybavení elektro laboratoří, vývojových středisek a servisních pracovišť, učeben odborných a vysokých škol. VarioLab+ obsahuje více jak 1500 konstrukčních prvků, elektro přístrojů, stolů, skříní, zásuvkových kontejnerů, židlí a dalšího doplňkového materiálu. Celý systém nábytku VarioLab+ je dodáván také v antistatickém provedení.

Revoluční výukový, vzdělávací a školicí systém, který v sobě kombinuje ergonomické a estetické pracoviště s praktickým cvičením elektrických úloh. VarioClick λ je primárně určen pro výuku elektroinstalačních prací v rámci domovních rozvodů, jednofázových i třífázových instalací včetně točivých strojů, elektronické zabezpečovací a požární signalizace, telefonních rozvodů, datové komunikace, měření a regulace. Své uplatnění nalezne také v mnoha školicích střediscích výrobců elektrotechnických komponentů či dodavatelů služeb.

Elektrotechnická pracoviště určená především pro elektrotechnický průmysl, elektrotechnické údržby a opravny. Robustní provedení pracovišť jej předurčují také k nasazení do těžkých provozů, dílen, důlních opraváren, autoservisů a další. Spolu s nástavbami VarioLab+ nalezne však své uplatnění rovněž ve výzkumu a vývoji, vědeckých pracovištích a školství.Antivibrační stoly určené pro umístění obzvlášť citlivých měřicích a laboratorních aparatur, kde je vyžadováno odstranění přenosu vibrací z okolí na přístroj v širokém pásmu frekvencí, především v písmu od 1 Hz do 1 kHz. Stoly Vibra Zero svými parametry splňují i ty nejpřísnější podmínky pro vybavení špičkových laboratoří.

Zkušební box, primárně určen pro testování elektrotechnických výrobků, točivých strojů, brzd, ale také pro instalaci demonstračních a výukových pomůcek ve školách a školicích střediscích. Nalezne uplatnění všude tam, kde je třeba chránit obsluhu před úrazem vzniklých z nebezpečných stavů zkoušeného zařízení, odlétnutí pohyblivých částí testovaného zařízení a před úrazem elektrickým proudem.